Chwilowa przerwa w prowadzeniu bloga

Z przykrością muszę zawiadomić wszystkich czytelników, że tymczasowo muszę zawiesić prowadzenie bloga. Mimo, że założyłam go stosunkowo niedawno i nie pojawiło się jeszcze na nim zbyt wiele postów, to już się z nim zżyłam i bardzo mi smutno, że obecnie nie mogę dodawać nowych wpisów. W głowie mam masę pomysłów, jednak nie mam czasu, żeby je spisać. Aktualnie pomagam mamie w remoncie i przeprowadzce. Potem sama będę musiała ogarnąć nasze mieszkanie i będzie kolejny remont, tym razem u nas. Nie jestem w stanie teraz poświęcić tyle czasu na bloga ile bym chciała, więc postanowiłam, że lepiej będzie chwilowo go zawiesić niż tak bez słowa wyjaśnienia przestać dodawać posty lub dodawać je bardzo rzadko. Jednak obiecuję, że wrócę i jak tylko pojawi się nowy wpis to poinformuję Was o tym na portalach społecznościowych. Prowadzenie bloga naprawdę sprawia mi dużo radości, więc z pewnością go nie porzucę.

Dodam jeszcze, że na moim drugim blogu poświęconym recenzjom przedmiotów z Aliexpress będą się ukazywały nowe posty z ocenami moich zakupów. Niestety podejrzewam, że nie będę ich dodawała regularnie, ale z pewnością pojawią się, co jakiś czas, bo na napisanie recenzji jednak nie trzeba poświęcać, aż tyle czasu, a jak już wspomniałam wcześniej uwielbiam pisać, więc nie mogę zawiesić wszystkiego na raz. Jeśli kupujesz na Aliexpress to oczywiście zapraszam na bloga Mama na Ali.

Przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuację. Mam nadzieję, że remonty skończą się jak najszybciej, a ja wrócę do was ze zdwojoną siłą. Na komentarze i maile będę odpisywać, więc śmiało piszcie. Pozdrawiam.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lev Grossman "Czarodzieje" (The Magicians)

Dlaczego warto i nie warto kupować poduszki do karmienia? Moja opinia na temat popularnej cebuszki

Pamiętaj, aby zachować wspomnienia